Міністерство аграрної політики та продовольства України інформує

Дата: 16.05.2018 11:30

Міністерство аграрної політики та продовольства України з метою інформування аграріїв щодо урядових програм підтримки, підготувало роз’яснювальні відеоролики-інструкції та інші інформаційні матеріали.

У відкритому доступі знаходяться інформаційні матеріали щодо державних програм підтримки:

1. Сайт, присвячений підтримці сільськогосподарських виробників.

2. Відеоролики, які у простій та доступній формі показують кроки, які необхідно зробити, щоб отримати державну підтримку, а саме:

- як отримати 70%-ву компенсацію кооперативам за придбане обладнання

- як отримати 25%-ву компенсацію вартості за придбану сільськогосподарську техніку українського виробництва

- як отримати 2500 гривень на теля

- як отримати 80%-ву компенсацію вартості саджанців

3. Інфографіки, для більш зручного ознайомлення з програмами державної підтримки в галузі АПК.