Конкурс на розробку символіки Солонківської ОТГ

Дата: 17.05.2018 10:06

Оголошується відкритий творчий конкурс на розробку символіки Солонківської об’єднаної територіальної громади - гасла, логотипа та Герба.

Метою конкурсу є створення та визначення символіки Солонківської об’єднаної територіальної громади - гасла, логотипа та Герба, які будуть спрямовані на формування позитивного іміджу громади в Україні та за кордоном, промоцію культурного, економічного, наукового та соціального потенціалу громади та використовуватиметься в рекламних, промоційних та інших заходах.

Для участі в конкурсі необхідно до 14 червня 2018 року подати заявку та конкурсну роботу  з позначкою «Конкурс на розробку та визначення символіки Солонківської об’єднаної територіальної громади» в електронному та друкованому вигляді за адресою: с.Солонка, вул. Центральна,3 та на електронну пошту: v.e.r.solonkarada@gmail.com

Структура заявки

! Термін подання конкурсних робіт на участь у Конкурсі - до 14.06.2018 року.

!! У Конкурсі можуть брати участь як фізичні, так і юридичні особи

!!! Переможці  Конкурсу отримують:

*Планшет – за розробку герба;

*Портативний зарядний пристрій (Power bank)  або Навушники Bluetooth (на вибір переможця) - за розробку логотипа;

*USB Флеш-накопичувач 32 Гб – за розробку гасла.

Запрошуємо спільно створити яскраву та змістовну Символіку, яка стане справжньою візитною карткою громади.

Положення про відкритий конкурс "Символіка громади" Солонківської об’єднаної територіальної громади.