Серед школярів відбулись спортивні змагання «Веселі старти»

Дата: 18.05.2018 11:45

16 травня в спортзалі Солонківської ЗОШ I-III ст. ім. Героя України М.Паньківа відбулись обласні змагання «Веселі старти»  між Солонківською ОТГ та Мостиською ОТГ присвячені Дню матері. Участь у них взяли учні 3-5 класів, які займаються волейболом.

Спортивна програма «Веселих стартів» складалась з таких комплексних естафет: підбивання м’яча зверху-знизу, згинання-розгинання тулоба, згинання-розгинання рук в упорі лежачи на підлозі, школярбол, стрибки на скакалці.

Під час змагань діти показали, як уміють достойно долати труднощі, підтримувати свої команди, проявили згуртованість, організованість, самостійність, дружбу та взаємовиручку. Змагання пройшли у суто спортивній атмосфері, юні спортсмени завзято боролися за перемогу у кожній естафеті, продемонструвавши спортивну майстерність та справжню волю до перемоги.

За сприяння сільського голови Солонківської ОТГ В.В.Ткачука переможців та призерів змагань нагороджено грамотами та солодкими подарунками.

Можна впевнено сказати, що змагання сподобались дітям та викликали інтерес до занять фізичною культурою.