Відбувся фінал чемпіонату Львівської області з волейболу

Дата: 18.05.2018 15:20

17 травня в Народному Домі «Просвіта» с.Солонка відбувся фінал чемпіонату Львівської області з волейболу серед чоловічих команд ВК «Солонка» - ВК «Пустомити».

Вболівальники побачили запеклу боротьбу фіналістів. Вже з перших хвилин було зрозуміло, чого слід чекати від гри. Ні ВК «Солонка», ні ВК «Пустомити» не бажали відступати від переможних амбіцій, тому напруження від поєдинку було присутнє постійно. Слід сказати, сили були рівні, і кожна команда була гідна перемоги, але за рішенням долі сильнішою виявилася ВК «Солонка», яка перемогла з рахунком 3:0.

Завершились змагання нагородженням переможців та призерів медалями та кубками. Після вручення нагород ВК «Солонка», в особі Володимира Думи подякували сільському голові Солонківської ОТГ Віталію Васильовичу Ткачуку за підтримку команди на протязі всіх ігор чемпіонату області, та зазначив, що без такої підтримки вони б не змогли прийняти участь в чемпіонаті.