Мама, мамочка, мамуся….

«Ще в колисці немовля

Слово «мама» вимовля –

Найдорожче в світі слово

Так звучить у рідній мові:

Мати, матінка, матуся,

Мама, мамочка, мамуся,

Називаю тебе я, рідна ненечко моя!»

Неможливо не повірити у щирість слів, які зворушливо лунають з дитячих вуст до  мам та бабусь, котрі 11 травня, переддень свята Матері  зібралися у дошкільній групі Поршнянського НВК.

Гарний сонячний день, весняне оформлення класу, різнобарвні яскраві вишиванки діточок та виховательки -  в такій  атмосфері звучать схвильовані дитячі голоси, лунають вірші та пісні  про  люблячих матусь, дбайливих бабусь.  Малята  «закрутили» кривого танцю, після чого подарували  найріднішим квіти і листівки.   Директор  Поршнянського НВК Созанський Іван Іванович  тепло привітав всіх присутніх із Днем Матері, подякував Чорній Марії Миколаївні  і дітям за чудово організоване  свято.