Бібліотека с. Зубра. День пам'яті жертв політичних репресій.

Дата: 21.05.2018 10:06

Бібліотека с. Зубра. День пам'яті жертв політичних репресій. Ця дата – день жалоби, коли згадують тих людей, які загинули,або постраждали внаслідок репресій. Страшні часи, що їх поет Ю.Клен назвав «проклятими роками». За цей період було закатовано тисячі безневинних людей, у першу чергу письменників,учених, священників ,артистів…Казахстан та Крайня Північ Росії покрилася мережею в'язниць 1938р. Було винесено 681 692 смертних вироків, які виконувалися негайно. Більше 1,7 млн. людей відправлено в табори. Близько 16,5 тисяч людей розстріляно у 1937.У бібліотеці с. Зубра була проведена бесіда « Народе мій…замучений, розп'ятий…»