Всеукраїнська біологічна олімпіада

Дата: 23.05.2018 12:16

Сьогодні з Інституту Розвитку Шкільної Освіти ( м. Львів ) надійшли результати Всеукраїнської олімпіади з біології Олімпус, у якій брали участь учні 6, 9 класів Поршнянського НВК I – II ступенів під керівництвом учителя біології Іванця Володимира Миколайовича. Учень 6 класу Шевчук Віталій нагороджений дипломом лауреата з біології за зайняте 9 місце у Всеукраїнській олімпіаді! Інші учні отримали дипломи учасників. Щиро вітаємо переможців та учасників Всеукраїнської олімпіади з біології «Зимова сесія – 2018! Олімпус».

Дана олімпіада вносить різноманітність в систему занять природничої сфери пізнання, є цікавим й творчим додатком при освоєнні освітніх програм, а також є зовнішнім джерелом оцінки рівня знань, умінь та навичок учнів, яке виступає дуже потужним мотиваційним аспектом в навчально – виховному процесі.

Долучайтесь та беріть участь.