День героїв в НД с.Солонка

Дата: 24.05.2018 16:52

День героїв – це день пам’яті усіх українців, що присвятили своє життя нашій з вами свободі, тих, хто боровся і захищав Україну.

Сьогодні в приміщенні Народного Дому с.Солонка відбулася оформлена виставка-репортаж «Не вмре Героїв вічна шана, із болем змішана гірким» та проведений відео-екскурс «Героїчні сторінки історії» до Дня Героїв України.

Бібліотекар Солонківської центральної бібліотеки І.І.Білоус провела інформаційний екскурс «данина пам’яті героїв минувшини і шана героїв новітніх, які сьогодні віддають своє життя за волю України». Колективи «Перлина» та «Крапелька» разом з художнім керівником НД О.С.Солонинко підготували проникливі композиції на воєнну тематику. Біля оформленої виставки запалили свічку «Пам’яті» по загиблим.