27 травня Львівщина відзначила Свято Героїв

Дата: 30.05.2018 15:24

27 травня, в місті Львів всі не байдужі вшанували українців, що присвятили своє життя боротьбі за Україну. Урочистості проходили у Білогорщі, на Личаківському цвинтарі, біля пам’ятників Степану Бандері та Тарасу Шевченку. Урочистою Ходою від пам’ятника Степану Бандері до пам’ятника Тарасу Шевченку пройшлися усі прибулі на уросистості, серед них і представники Солонківської громади.

Представники влади та громадськості поклали квіти до пам'ятника Степану Бандері, відбулася молитва за Україну. Під час ходи учасники зупинялись для покладання квітів і вшанування видатних діячів. Завершились заходи проведенням громадського віча біля пам’ятника Шевченку.

День Героїв –це свято покликане відродити в українців героїчний дух минулих поколінь.