День захисту дітей у с. Поршна
Сьогодні в селі Поршна відбулось спортивне свято приурочене Дню захисту дитини.
Директор Народного Дому Галина Петрівна Голубець постаралась створити атмосферу свята. Даний захід був проведений для того, щоб виховувати любов до фізкультури та спорту, розвивати руховий апарат, фізичні уміння та навички, зміцнювати здоров'я, виховувати почуття дружби.
Улюблені та знайомі ігри, цікаві естафети й несподівані сюрпризи подарували дітям позитивні емоції, дали змогу проявити активність, об’єднали дітей.
Також бібліотекар Марія Стахівна Журавська долучилась до заходу, провела з дітьми цікаву пізнавальну бесіду. Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.
Після завершення свята на дітей чекав солодкий подарунок від голови сільської ради Солонківської ОТГ В.В.Ткачука.