У Солонці відбулися змагання з міні-футболу з нагоди Олімпійського Дня в Україні

Дата: 01.06.2018 20:39

Сьогодні, 1 червня на майданчику зі штучним покриттям пройшов дитячо-юнацький турнір з футболу присвячений  Міжнародному дню захисту дітей у рамках Олімпійського дня в Україні.

У змаганнях, якими було охоплено 48 учасників взяли участь 5 збірних команд. Футболісти змагались за коловою системою.

В урочистій церемонії  відкриття «Олімпійського дня» заступник начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Солонківської ОТГ О.М.Ткачук привітала усіх учасників та побажала  перемоги у змаганнях.

Команди  виборювали право потрапити до фіналу для продовження боротьби за призові місця. Це була чудова можливість проявити себе, завоювати звання переможця і відстояти честь своєї команди.

Усі команди продемонстрували однакову майстерність і бажання перемагати. Вдаліше виступили ті, хто краще налаштовувався на кожну гру.

За підсумками змагань місця розподілились таким чином:

I місце – ФК «Захід-1» Солонка

II місце – ФК «Ковирі»

III місце – ФК «Зубра-1»

IV місце – ФК «Захід-2» Солонка

V місце – ФК «Зубра-2»

Команди-переможців та призерів змагань було нагороджено кубками та медалями. Нагородження проводив заступник сільського голови Солонківської ОТГ А.М.Жиравецький.