У Солонці відбувся день Олімпійського бігу

Дата: 05.06.2018 11:47

Сьогодні у Солонківській ЗОШ I-III ст. ім. Героя України М.Паньківа відбулось спортивне дійство – день Олімпійського бігу. Ця подія відбувається у багатьох загальноосвітніх закладах на честь заснування Міжнародного Олімпійського комітету та з метою популяризації фізичної культури, спорту, олімпійського руху та пропаганди здорового способу життя серед представників сучасної молоді.

В легкоатлетичних забігах серед юнаків та дівчат, в змаганнях за  програмою «Веселі старти» взяли участь учні 5 – 7-х класів.

Це було справжнє свято спорту та радості, де діти показали свої навички, спритність, бажання займатись фізичною культурою та боротися за перемогу.

Наприкінці заходу усі учасники отримали солодкі подарунки від сільської ради Солонківської ОТГ.

Учасники Олімпійського дня бігу отримали безліч емоцій та заряд бадьорості. Захід пройшов організовано, залишивши позитивні враження.