Сьома сесія відбудеться 14 червня

Дата: 08.06.2018 10:50

Згідно із Розпорядженням голови від 31.05.2018 року № 133 про проведення VII чергової сесії восьмого демократичного скликання - сесія відбудеться 14 червня 2018 року в актовому залі Солонківської ЗОШ. Початок о 15:00

Порядок денний:

1. Про надання дозволу на розробку  та коригування  проектно - кошторисної документації. (Доповідач Копач О.Б.)

2. Про затвердження   проектно - кошторисних документацій. (Доповідач Копач О.Б.)

3. Про надання дозволу на розробку та коригування   проектно- кошторисної документації.  (Доповідач Копач О.Б. )

4. Внесення змін до бюджету. (Доповідач Орлович Т.А. )

5.  Про затвердження  Проекту Угоди про партнерство та співпрацю між Гміною Ґрудек над Дунайцем, Новосондецького Повіту, Малопольського Воєводства Республіка Польща та Солонківською сільською радою об’єднаної територіальної громади Львівської області.  (Доповідач   Гладковська О.І.)

6. Про затвердження переліку проектів, які реалізуватимуться у 2018 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевими бюджетами на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. (Доповідач  Гладковська О.І.)

7. Про внесення змін до штатного розпису Солонківська загальноосвітня школа І-ІІI ступенів імені Героя України Миколи Паньківа. (Доповідач  Середа  В.Б.)

8. Про створення інклюзивного класу та введення посади асистента вчителя у Солонківська загальноосвітня школа І-ІІI ступенів імені Героя України Миколи Паньківа  (Доповідач  Середа  В.Б.)

9.Розгляд заяв та звернень громадян.

10.Різне.

Проекти рішень