«Українська пісня окрилює!»

Дата: 11.06.2018 14:16

Краплинка музики. І оживуть вуста.

Росинка музики. Бездонна глибина.

Сльозинка музики. Як плач землі, свята.

Криниця музики. Не вичерпать до дна...

10 червня до села Липники з святковою програмою «З легким вітерцем в майбуття!» завітало село Солонка в рамках Фестивалю Солонківської ОТГ «Від села до села українська пісня пролягла».

З вітальними словами та короваєм зустріли Солонку директор Народного Дому села Липники Г.В.Хижко. Привітала усіх і начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту сільської ради Солонківської ОТГ В.Б.Середа, від якої прозвучали слова вдячності за неповторне свято української пісні, наполегливість та цілеспрямованість.

Традиційно розпочали захід із виконання тематичної пісні фестивалю «Вітерець».

Свої виступи присутнім дарували дитячі колективи Народного Дому села Солонка: «Крапелька», «Цьомчики», вокальний ансамбль «Яворина» та «Перлина», солісти Каріна Хахула та Соломія Солонинко, соло на скрипці у виконанні Назара Солонинко, ведучі заходу Олександра Гайдош, Ірина Давосир та Данило Проць під керівництвом художнього керівника О.С.Солонинко.

Звучали прекрасні голоси, зігріті душевним теплом і глибиною почуття, вражали своєю красою і  щирістю. Розмаїто-багата програма заходу зачепила струни душі кожного глядача й додала гарного настрою до літнього недільного дня. Усі учасники святкового дійства своїми піснями змогли передати кожному щирі переживання та справжню любов до України, свого рідного села, мови, традицій.

Соло на скрипці звучало надзвичайно оптимістично, світло, передаючи захоплення радістю буття, жагу до життя.

Наприкінці концерту усі заспівали наше народне «Многая літ!».

Солонківська громада передала фестивальну естафету громаді села Малечковичі, які виступатимуть у НД села Хоросно.

Українська музика – це те, без чого не може прожити жодна українська душа. Українська пісня окриляє, надихає, втішає, торкається найтонших струн душі. Усі хто побували на концерті, вчергове, переконались у вічній молодості нашого скарбу – пісні.