Конкурс на заміщення вакантної посади директора Народного дому села Солонка

Дата: 18.06.2018 12:01

Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту сільської ради Солонківської ОТГ оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Народного дому села Солонка

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою, здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до  Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія;

- копія документа, що посвідчує особу;

- копії документів про вищу освіту;

- програму розвитку закладу на один і п’ять років.

Термін прийняття документів впродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу.

Документи подаються у відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту сільської ради Солонківської ОТГ за адресою: 81131, с. Солонка, вул. Центральна, 3 Пустомитівського району Львівської області.