Відбулись IX Транскордонні самоврядні ігри

Дата: 18.06.2018 15:36

В суботу, 16 червня, в с.Солонка відбулись IX Транскордонні самоврядні ігри, в яких взяли участь 6 районів Львівщини (Пустомитівський, Городоцький, Мостиський, Самбірський, Яворівський, Старосамбірський) та 3 команди з Перемишльського, Люблінського, Бещадського повіту Республіки Польща.

Урочистості з нагоди 9-их самоврядних транскордонних ігор розпочались із гімну України у виконанні оркестру.

З привітальним словом до учасників ігор звернулись голова Пустомитівської районної ради Галина Гичка та голова Пустомитівської районної держадміністрації Ігор Хрунь.

На свято спорту і дружби завітали керуючий справами Львівської обласної ради Валентин Харлов, депутати Львівської обласної ради: Мирослава Лісна, Михайло Гичка, Іван Лабай, Роман Васьків.

У виконанні оркестру почергово звучали гімни Євросоюзу, Польщі та України, під які урочисто підняли прапори Транскордонних самоврядних ігор та країн-учасниць.

За доброю українською традицією гостям вручили короваї.

Програма ігор передбачала проведення змагань з волейболу та футболу. Команди як з футболу так і з волейболу були поділені на дві підгрупи.

Переможцями турніру як з футболу так і волейболу стали команди Пустомитівського району. Команда нашого району показала хорошу та згуртовану гру, яка дала свій результат – золото наше.