В Стрию пройшли змагання з пляжного волейболу

Дата: 18.06.2018 15:59

16-17 червня 2018 р. в м.Стрий відбулися змагання з пляжного волейболу серед чоловіків і жінок в рамках XXVII Спортивних ігор Львівщини присвячені 100 річчю проголошення Західноукраїнської Народної Республіки. Змагання проходили серед міст, районів і ОТГ Львівщини. В змаганнях прийняли участь 21 чоловіча команда і 18 жіночих. Ігри проходили по схемі з вибуванням після двох поразок. Жіноча команда Солонківської ОТГ в складі Марія Мудра та Марія Синенко в першому турі перемогла Городок 2-0 , після чого програла Червонограду 0-2 та Дрогобичу 1-2 і вибула з змагань. Краще доля склалася в чоловічої команди ОТГ. Першу поразку вони отримали в півфіналі від майбутніх чемпіонів з м.Кам'янки-Бузької, а в боротьбі за третє місце перемогли команду з м.Червоноград. Вітаємо бронзових призерів чоловічу команду з пляжного волейболу Солонківської ОТГ в складі Маркіян і Назар Дума та її представника Володимира Думи.