Солонківська громада

Львівська область, Пустомитівський район

Солонка - краще спортивне село Львівщини 2018 року

Дата: 24.06.2018 18:16
Кількість переглядів: 338

 

23 червня у селі Солонка завершились обласні фінальні змагання серед збірних команд сільських, селищних рад на «Краще спортивне село Львівщини-2018», присвячені Дню конституції України та Міжнародному Олімпійському Дню. У фінальній програмі відбулись змагання в таких видах: волейбол або міні-футбол (на вибір), настільний теніс, гирьовий спорт, перетягування канату, шахи або шашки (на вибір).

Змагання організовано обласною організацією фізкультурно-спортивного товариства «Колос» за підтримки Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА та відділення НОК у Львівській області.

На спортивному святі були присутні голова обласної організації ВФСТ «Колос» Лілія Білінська, заступник голови районної ради Іван Мудрий, завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Євген Гладиш, голова районного ФСТ «Колос» Роман Карбівник та начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Солонківської ОТГ Віталія Середа.

В результаті цікавих і напружених поєдинків загальнокомандну першість, шостий  раз поспіль, заслужено вибороли господарі змагань.

Переможці та призери особистих і командних змагань нагороджені медалями, грамотами та кубками.

Приємною подією стало те, що під час заходу відбулося вручення іменних стипендій Львівської обласної організації ВФСТ «Колос» - «Найспортивніша дитина Львівщини-2018».

Вітаємо переможців!!!

Фотозвіт зі змагань тут

За видами особисто-командних змагань місця розподілились наступним чином:
Перетягування канату:
І місце – с. Солонка (Пустомитівський район)
ІІ місце – с. Андріївка (Буський район)
ІІІ місце – с. Верхній Лужок (Старосамбірський район)
Волейбол:
чоловіки
І місце – с. Солонка (Пустомитівський район)
ІІ місце – с. Верхній Лужок (Старосамбірський район)
ІІІ місце – с. Підбуж (Дрогобицький район)
жінки (поза заліком)
І місце – с. Верхній Лужок (Старосамбірський район)
ІІ місце – с. Солонка (Пустомитівський район)
Футбол:
І місце – с. Славське (Сколівський район)
ІІ місце – с. Андріївка (Буський район)
ІІІ місце – с. Крупське (Миколаївський район)
Теніс настільний:
І місце – с. Солонка (Пустомитівський район)
ІІ місце – с. Березець (Городоцький район)
ІІІ місце – с. Підбуж (Дрогобицький район)
жінки
І місце – Марія Лев (Городоцький район) 
ІІ місце – Ірина Лужецька (Старосамбірський район)
ІІІ місце – Надія Баволяк (Пустомитівський район)
чоловіки
І місце – Володимир Окопний (Пустомитівський район) 
ІІ місце – Михайло Віватенко (Дрогобицький район)
ІІІ місце – Іван Бучацький (Стрийський район)
Шашки:
І місце – с. Тулиголови (Городоцький район)
ІІ місце – с. Солонка (Пустмитівський район)
ІІІ місце – с. Викоти (Самбірський район)
жінки
І місце – Оксана Сухарда (Городоцький район) 
ІІ місце – Олена Добрянська (Старосамбірський район)
ІІІ місце – Андріана Новосад (Пустомитівський район)
чоловіки
І місце – Ігор Опока (Пустомитівський район) 
ІІ місце – Михайло Гримник (Городоцький район)
ІІІ місце – Назар Юсипович (Турківський район)
Шахи:
І місце – с. Лісовичі (Стрийський район)
ІІ місце – с. Крупське (Миколаївський район)
ІІІ місце – с. Підбуж (Дрогобицький район)
жінки
І місце – Віктрія Кондратюк (Дрогобицький район) 
ІІ місце – Оксана Кулик (Стрийський район)
ІІІ місце – Мар’яна Гентош (Миколаївський район)
чоловіки
І місце – Левкович Олег (Стрийський район) 
ІІ місце – Михайло Маханкін (Миколаївський район)
ІІІ місце – Олександр Дідух (Буський район)
Гирьовий спорт
І місце – Олег Коваль (Самбірський район) 
ІІ місце – Іван Грушак (Городоцький район)
ІІІ місце – Назар Топільницький (Старосамбірський район)

Загальнокомандний підсумок:

І місце – с. Солонка (Пустомитівський район)
ІІ місце – с. Верхній Лужок (Старосамбірський район)
ІІІ місце – с. Викоти (Самбірський район)


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь