Відбувся волейбольний турнір до Дня молоді

Дата: 25.06.2018 09:30

В неділю, 24 червня, у селі Солонка відбувся Турнір з пляжного волейболу серед жіночих та чоловічих команд, присвячений Дню молоді та Олімпійському Дню в Україні.

Навіть дощ не зміг стати на заваді любителів цього виду спорту – хлопці і дівчата все ж таки зібрались і провели ігри в закритому приміщенні.

Прийняти участь у змаганні виявили бажання дві чоловічих та п’ять жіночих командиіз с.Солонка та с.Ковирі.

Перед початком змагань з привітальним словом виступила начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Солонківської ОТГ Віталія Середа, яка побажала учасникам турніру наснаги до перемоги та чесної гри. Також учасників турніру привітав і головний суддя змагань Володимир Дума.

Так, серед жіночих колективів чемпіоном стала команда Ткачук Оксана/Синенко Марія, на другому місці – Мудра Марія/Шпирналь Ірина, третє місце – Ріжок Галина/Гладун Оксана, четверте – Шевченко Алла/Шулюк Юлія, п’яте – Федько Христина/Курса Мар’яна.

Серед чоловіків призові загальнокомандні місця розподілились наступним чином: перше місце команда – Дума Назар/Дума Маркіян, друге місце – Ших Роман/Жиравецький Василь.

Усі учасники змагань проявили наполегливість, вміле технічне ведення гри та завзятість.

Переможці та призери були нагороджені волейбольними статуетками та медалями.

Вітаємо переможців і призерів, а також всіх учасників із вдалим заходом.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)