24 у с. Хоросно відбувся фестиваль "Від села до села..."

Дата: 26.06.2018 09:19

Моє село, для мене ти єдине,

Для мене найдорожче у житті:

Тут мамина солодка пісня лине,

Дитинства добрі спогади святі.

24 червня до села Хоросно з святковою програмою «Синє небо, хлібний колос Малечковичівський лине голос!» завітало село Малечковичі в рамках Фестивалю Солонківської ОТГ «Від села до села українська пісня пролягла».

Захід розпочався на подвірї біля школи, прийшло чимало людей, щоб послухати народних пісень і неповторну українську музику, помилуватися національним одягом учасників фестивалю.

Виступи хорів, солістів викликали неабияке захоплення у присутніх, які щедро нагороджували виконавців оплесками.

Яскравий музичний вінок додала дитяча сторінка фестивалю.

Проведення такого фестивалю має велике значення для відродження української культури, утвердження її самобутності і неповторності. Основною метою свята є відродження українського села, яким воно може бути. Зокрема, відкрити красу села, його колорит для всіх бажаючих.

Коментарі:

Білоус Іванна Іванівна
2018-06-27 10:02:18

Був гарний концерт...всім виступаючим велике спасибі а людям з Хоросно подяка за теплий прийом