В Солонці відбулись урочистості з нагоди Дня Конституції

Дата: 27.06.2018 22:10

Однією з перших  конституцій  в Європі вважається конституція  Пилипа Орлика  «Пакти і Конституція законів і вільностей Війська Запорозького», датована 5 квітня 1710 року, яка  окреслила  шляхи визвольних змагань кільком наступних поколінням українців, які пройшовши тяжкі випробування зберегли своє ім’я, свою гідність та честь.

27 червня у селі Солонка відбувся молебень за Україну за участі о.Романа Гаранджі, усі присутні спільно помолились за український народ. Після цього розпочався концерт, з нагоди відзначення державного свята – Дня Конституції України.

З вітальним словом до присутніх звернувся сільський голова Солонківської ОТГ Віталій Ткачук, який привітав присутніх зі святом та побажав миру і взаєморозуміння, доброго здоров’я, родинного благополуччя.

Гарного настрою та позитивних емоцій додали присутнім учасники святкового концерту - творчі колективи всіх народних домів культури Солонківської ОТГ.

Святковий концерт закінчився щирими посмішками, бурхливими оплесками та безмежною вдячністю всіх присутніх.

Відзначення Дня Конституції України – це добра нагода ще раз згадати про прийняття та перевтілення основного закону України.

Вітаємо всіх жителів нашої громади з чудовим державним святом та бажаємо злагоди та добра!

Вашій увазі фотозвіт зі свята та  декілька відео: