Мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту

Дата: 03.07.2018 15:41

З метою уникнення ескалації напруги в суспільстві, недопущення розпалювання міжнародної ворожнечі, захисту українського інформаційного простору від гібридних впливів держави-агресора та подолання наслідків тривалої мовної русифікації, враховуючи рішення Львівської обласної ради від 17 квітня 2018 року №687 (додаток №2) щодо встановлення мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Львівської області та беручи до уваги численні звернення громадських організацій патріотичного спрямування, головою Львівської обласної адміністрації підписано доручення від 19 червня 2018 року № 38/0/6-18.

У зв’язку з вищевикладеним звертаємося до закладів громадського харчування, приватних підприємців, керівників  установ, організацій, закладів культури незалежно від форм власності, що розміщені на території Солонківської об’єднаної територіальної громади, не допускати випадків щодо публічного використання російськомовного культурного продукту.