Ми усі – одна родина, ми єдина – Україна!

Дата: 16.07.2018 11:28
Кількість переглядів: 1909

Народна пісня. Найдорожча, мила.

Вона в душі щоденно й уві сні.

Над цілим світом розпускає крила…

Там, де людина, там її пісні.

15 липня до села Підсадки з святковою програмою «Ми усі – одна родина, ми єдина – Україна!» завітало село Хоросно в рамках Фестивалю Солонківської ОТГ «Від села до села українська пісня пролягла».

Чимало людей зібралося в місцевому клубі, щоб переглянути святковий концерт. Традиційно розпочали захід із виконання тематичної пісні фестивалю «Вітерець».

З особливими словами вітання до всіх гостей свята звернувся староста Поршнянського округу Богдан Баркит, який побажав фестивалю процвітання і збереження того духу й колориту, який робить його унікальним.

Протягом святкового концерту магія української пісні не один раз огортала глядачів. В саме серце проникали голоси учасників концерту, які вкотре довели, що українська пісня – це довершене творіння народної душі.

Щирий сміх та хороший настрій створив український гумор, який дарували зі сцени гості свята.

По завершенні заходу привітала усіх директор Народного Дому Надія Добуш, подякувала усім за те, що вони небайдужі до народного мистецтва, що плекають власну національну культуру.

Хороснянська громада передала фестивальну естафету громаді села Підсадки, які виступатимуть у НД села Раковець.

Під час концерту глядачі отримали справжню насолоду та не залишились осторонь від чудової музики й мистецької майстерності самодіяльних артистів.

То ж, нагородивши їх щирими оплесками й словами вдячності глядачі розходилися по домівках, в піднесеному настрої і з твердою вірою, що все в нашій країні буде добре.

Хоросняни  довели, що наш край і наші люди зберігали й будуть берегти і примножувати традиції українського народу.