На території Солонківської ОТГ розміновували місцевість, на якій виявлено 16 снарядів часів Другої Світової війни.

Дата: 19.07.2018 09:44

Комісія у складі піротехнічного підрозділу та представників Пустомитівського РВ ДСНС України та інспектора з питань охорони навколишнього середовища та надзвичайних ситуацій Солонківської сільської ради Марія Пащук , склали акт про те, що 17 липня 2018 року виконано роботи з розмінування місцевості за адресою: с. Солонка, приватна територія забудови поблизу "СТО Рено" (у привозній землі).
Снаряди транспортовано та знищено у районі підривного майданчика: кар’єр с. Давидів.

Наступного дня, 18 липня, інспектор з питань охорони навколишнього середовища та надзвичайних ситуацій Солонківської сільської ради Марія Пащук здійснила додатковий виїзд на територію вищевказаної забудови та провела розмову з будівельниками щодо правил поведінки при знаходженні вибухонебезпечних предметів.