В Солонці відбувся турнір з міні-футболу

Дата: 23.07.2018 10:42

Вчора, 22 липня, на футбольному майданчику біля школи в селі Солонка відбувся Турнір з міні-футболу серед чоловічих команд Солонківської ОТГ.

Організаторами виступали сільський голова Солонківської ОТГ Віталій Ткачук та заступник начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Солонківської ОТГ Оксана Ткачук.

Чотири команди: «Захід», «Клибанія», «Корона» та «Вікторія» змагались за перемогу. Кожен матч складався із двох таймів по 12 хвилин.

Незважаючи на жарку погоду, яка панувала цього дня, футболісти боролись за те, щоб перемогти. Всі матчі відбувались в безкомпромісній боротьбі і гравці показали високий спортивний рівень. В підсумку перемогли хлопці з команди «Корона».

Результати турніру:

1 місце – ФК «Корона»

2 місце – ФК «Захід»

3 місце – ФК «Клибанія»

4 місце – ФК «Вікторія»

Всіх учасників змагань нагородили медалями та кубками. Нагороди переможцям та призерам Турніру вручив голова сільської ради Солонківської ОТГ Віталій Ткачук.

По завершенні урочистостей усі були запрошені до святкового частування.