Хай у кожному серці, наче сонячна мрія, заспіває веселка на добро та надію

Дата: 23.07.2018 16:46

У мене вмить заб’ється у грудях серце,

Коли до болю рідна й чарівна

Десь українська пісня розіллється

І жайвором над нами залуна.

Українська пісня вічна, як небо й сонце. Ми з нею живемо і продовжуємо творити історію нашого краю.

22 липня до села Раковець з святковою програмою «Хай у кожному серці, наче сонячна мрія, заспіває веселка на добро та надію» завітало село Підсадки в рамках Фестивалю Солонківської ОТГ «Від села до села українська пісня пролягла».

Традиційно розпочали захід із виконання тематичної пісні фестивалю «Вітерець».

З вітальними словами та короваєм зустріли Підсадки директор Народного Дому села Раковець Галина Михальська. Привітав усіх і староста Поршнянського старостинського округу Богдан Баркит.

Цього недільного дня до Народного дому завітало багато охочих послухати чарівний український спів та мелодії. Пісні лунали одна за одною.

Учасники фестивалю виконували народні, патріотичні та сучасні українські пісні. Вони вразили своєю виконавчою майстерністю та бездоганною технікою виконання пісенних творів. Запал, натхнення та позитив артистів-аматорів занурив усіх глядачів у вир святкового настрою.

На заході прозвучала композиція «Мальви» - присвячена матерям, які не дочекались своїх синів з фронту. Вона зворушила серце присутніх та нагадала, що живемо зараз у тяжкий для країни час, але варто підтримувати одне одного та боротись за кращу долю.

А по завершенні урочистостей у приміщенні Народного дому усіх присутніх запросили на подвіря, де на усіх чекав музичний сюрприз від гурту «Ако Плюс». Юні та запальні хлопці своїми композиціями дарували святковий, піднесений настрій та бадьорий заряд.

Слово вітань та подяки за гарний концерт звучало і від старости Раковецького старостинського округу Віктора Солиги.

Громада села Підсадки передала фестивальну естафету громаді села Раковець, які виступатимуть у НД села Малечковичі.

Чудовий фестиваль обєднав нашу громаду та подарував неймовірні враження всім присутнім.

Коментарі:

Кунинець Оксана Богданівна
2018-07-23 20:42:48

Молодці! Як гарно! Побільше б таких виступів у нашому районі) Гуртові окреме Дякую за неймовірний концерт!!!