Відбулась робоча зустріч працівників культури Пустомитівщини

Дата: 26.07.2018 10:32

25 липня відбулась робоча зустріч з працівниками культури Пустомитівщини за участі депутата Верховної Ради України Богдана Дубневича, голови райдержадміністрації Ігора Хруня, голови районної ради Галини Гички, депутата Львівської обласної ради Мирослави Лісної.

У ході зустрічі були оглянуті приміщення народних домів Пустомитівщини, а саме села Щирець, Чорнушовичі, де вже відремонтовані об’єкти культури та села Дмитре, Горбачі, Гринів, де ще проводяться роботи.

Не оминули стороною і нашу Солонківську ОТГ, зокрема, село Новосілка, де побували на джерелі.

Обговорювались нагальні та проблемні питання, щодо культурних обєктів району.

Усі працівники культури щиро вдячні за гарну поїздку, завдяки якій отримали багато позитивних вражень від краси нашого району.