Виїзне засідання колегії управління фізичної культури і спорту ЛОДА

Дата: 27.07.2018 09:53

26 липня, у с.Наварія Пустомитівського району подякою голови ЛОДА відзначено сільського голову Солонківської ОТГ Віталія Ткачука.

Диплом за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту вручив начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хімяк.

Подякою за вагомий внесок у розвиток олімпійського руху нагороджено вчителя фізичного виховання Солонківської ЗОШ I-III ст. Володимира Мальчицького.

Подякою за високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту Львівщини нагороджено вчителя фізичного виховання Солонківської ЗОШ I-III ст. Ярослава Юркевича.

Прийміть найщиріші вітання!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)