На Львівщині триває другий етап прийому документів на дотацію за утримання молодняка великої рогатої худоби

Дата: 31.07.2018 12:41

В області триває другий етап прийому документів на дотацію за утримання молодняка великої рогатої худоби. Це спеціальна бюджетна дотація за вирощування молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився в господарствах фізичних осіб.

Як розповіла сьогодні, 31 липня, під час наради голови Львівської ОДА Олега Синютки із головами РДА та міськими головами міст обласного значення т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко за травень-червень вже 3204 фізичні особи-власники тварин подали документи для отримання другого траншу дотації.

Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання із наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі: за досягненням віку 4 місяці - 300 гривень за голову, 8 місяців – 700 гривень, 12 місяців - 1 500 гривень. Загалом при досягненні молодняком 12 місячного віку кожен власник тварини може отримати 2500 гривень.

Нагадаємо, що для отримання дотації власники тварин повинні подати до органів місцевого самоврядування наступні документи:

- копії паспортів ВРХ, у випадку утримання 10 і більше голів молодняка - витяг з Єдиного державного реєстру тварин, виданий Агентством з ідентифікації  і реєстрації тварин;

- копію паспорта особи – власника тварини;

- копію довідки  або договору про відкриття рахунку в банку;

- копію ідентифікаційного номеру фізичної особи – власника тварини.

Подати необхідні документи для отримання другого траншу дотації власники тварин можуть до 30 серпня.

Детальніше у презентації за посиланням.

Джерело: loda.gov.ua

В Солонківській ОТГ деталі можна дізнатись за номером телефону: +38 067 371 16 98 Оксана Володимирівна