Робоча нарада з працівниками культури

Дата: 01.08.2018 14:21

Сьогодні, 1 серпня, в приміщенні бібліотеки с.Солонка за участі заступників начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту сільської ради Солонківської ОТГ Надії Цимбалістої та Оксани Ткачук відбулась робоча нарада з керівниками народних домів нашої громади.

Надія Цимбаліста обговорила з присутніми робочі питання, які стосуються роботи відділу культури в майбутньому, надала  методичні рекомендації щодо святкування у Народних домах Дня Прапора та Дня Незалежності України. Також на нараді обговорювались питання про підсумки  проведення фестивалю  нашої громади «Від села до села українська пісня пролягла». Піднімалось питання про святкування 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України, а саме проведення фестивалю духовної пісні, що відбудеться в місяці жовтні.

Підсумовуючи сказане, порушила питання виплати надбавок працівникам галузі культури. Також керівникам народних домів було вручено посвідчення про проходження навчання та перевірки знань з питань пожежної безпеки.

Опісля побажала натхнення у роботі та успіхів у всіх починаннях.