На Львівщині відбулось благодійне сходження на гору Пікуй

Дата: 13.08.2018 14:59

12 серпня 2018 року з нагоди Міжнародного дня альпінізму на Львівщині відбувся фізкультурно-масовий захід – сходження на гору Пікуй, якому взяли участь і представники Солонківської ОТГ.

Організаторами виступили управління фізичної культури та спорту спільно з управлінням туризму та курортів Львівської облдержадміністрації.

Захід передбачав не лише популяризацію фізкультурно-спортивного руху, а й благодійний збір коштів для закупівлі обладнання «Joёlette» (далі – «джульєтки») із електропідсилювачем в рамках проекту «On 3 wheels» («На трьох колесах»). Також цим сходженням учасники вшанували пам’ять Романа Мотичака – першого полеглого військовослужбовця Турківського району в зоні АТО.

Варто зазначити, за допомогою спеціального триколісного хендбайку - «джульєтки», люди з церебральним паралічем зможуть мандрувати в гори.

Загальна вартість цього обладнання становить 6000 євро. Відтак, мешканці Львівщини та любителі спортивно-оздоровчого туризму долучились до цього благодійного заходу, і побачили надзвичайні краєвиди Українських Карпат – гору Пікуй.

До слова, наймолодшому учаснику сходження, який разом із батьками підкорив вершину - 9 місяців.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)