В Наварії відбувся ІІІ етап змагань «Краща спортивна ОТГ Львівщини»

Дата: 20.08.2018 12:14

18 серпня, у с.Наварія Пустомитівського району на базі СДЮСШОР «Веслярик» відбувся III завершальний етап чемпіонату Львівської територіальної організації ВФСТ «Колос» серед команд об’єднаних територіальних громад за звання «Краща спортивна ОТГ Львівщини». Учасники показували свою майстерність у шахах, шашках та парковому волейболі (мікс).

Представникам Солонківської ОТГ вдалось здобути  призові місця. I місце у змаганнях з волейболу (Дума Назар, Дума Маркіян, Жиравецький Василь, Ткачук Оксана, Ткачук Олег, Баволяк Надія). Хороші результати продемонстрували у змаганнях з шашок Опока Ігор (I місце), Баволяк Надія (II місце). У змаганнях з шахів призові місця здобули Тріска Софія (II місце), Тріска Євген (III місце).

У результаті змагань Солонківська ОТГ посіла третє місце. Вітаємо усіх учасників змагань, бажаємо подальших спортивних звершень та дякуємо організаторам змагань на чолі директора ВФЧТ "Колос" Лілії Білінській та її команді

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)