Ми співаємо просто клас! Приєднайтеся до нас! - Зубра виступила з концертом в Солонці

Дата: 20.08.2018 16:20

Наш народ має багату культуру, надбану багатьма поколіннями. Вона закладена в українських звичаях, обрядах, фолькльорі, адже в них - світовідчуття та світосприйняття нашого народу.

19 серпня у селі Солонка завершився I фестиваль Солонківської ОТГ «Від села до села українська пісня пролягла» виступом села Зубра з святковою програмою «Ми співаємо просто клас! Приєднайтеся до нас!».

Привітав святкову громаду сільський голова Віталій Ткачук.

Традиційно розпочався захід із виконання тематичної пісні фестивалю «Вітерець». Щирими аплодисментами зустріли глядачі артистів з села Зубра.

Присутні мали можливість поринути в захоплюючий світ української народної пісні, почути її різновиди. Свято пройшло в теплій і захоплюючій атмосфері. Глядачі отримали задоволення і масу позитивних емоцій.

На сцені спів аматорських колективів звучав широко й розлого, надавав фестивалю особливого колориту й настрою.

Присутні мали змогу долучитися до давньої української культури, послухати знайомі пісні у різному виконанні.

Спогадів і вражень про участь у фестивалі «Від села до села українська пісня пролягла» вистачить на цілий рік для всіх учасників фестивалю, а ще залишиться хороший настрій і вдячність добрим людям за прекрасну можливість аматорам представити свій пісенний репертуар.

Незважаючи на свої домашні турботи дякуємо усім, що взяли участь у фестивалі, продемонстрували прекрасну виконавську майстерність, за що ми низько вклоняємось усім учасникам. Дай, Боже, всім здоров’я і добра, миру та спокою!!!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)