День Незалежності України в Солонці

Дата: 28.08.2018 12:42

День незалежності України – це найбільше національне свято.

Незалежність є найціннішим скарбом, найвищим досягненням і найвагомішим надбанням, здобутим поколіннями українців.
24 серпня з нагоди 27-ї річниці Дня незалежності України в Солонківській ОТГ відбулись урочистості. Національно-патріотичні заходи розпочались із молебня за Україну.
Далі свято продовжилось святковим гала-концертом за участі громад Солонківської ОТГ. З вітальним словом виступив голова сільської ради Віталій Ткачук привітавши усіх з святом Дня Незалежності України. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих за волю України.
Гучними аплодисментами жителі та гості свята дякували за майстерне виконання українських пісень, віршів, гуморесок.
По закінченні святкового концерту рівно о 18:00 год. Солонківська ОТГ приєдналась до акції «Синхронна всесвітня молитва за Україну», де разом з українцями зі всієї України та світу одночасно виконали духовний гімн України «Боже, Великий Єдиний» композитора Миколи Лисенка.
Також відбулось спортивно-культурне свято «Козацькі забави». Захід став вже традиційним та довгоочікуваним святом. Проводились різноманітні спортивні естафети.
Закінчивши усі святкові заходи на площі перед будинком культури відбувся вечір відпочинку для молоді.
Працівники культури і всі небайдужі люди нашої громади приклали багато зусиль, щоб подарувати своїм односельчанам чудове свято в День Незалежності України. Дякуємо всім організаторам за приємно проведений час!
Щасливої долі тобі, Україно!!!