Увага! Важлива інформація для платників податків

Дата: 29.08.2018 20:34

З 2 липня 2018 року почала діяти централізована модель виконання дохідної частини бюджетів, яка передбачає відкриття всіх бюджетних рахунків для зарахування податків, зборів, платежів на балансі Державної казначейської служби України (МФО – 899998) у розрізі кодів класифікації доходів бюджетів.

З метою запобігання втрат бюджетам встановлено перехідний період функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, протягом якого залишаються активними для зарахування податків, зборів, платежів два комплекти рахунків:

- відкриті на балансі Головного управління Державної казначейської служби України у Львівській області (МФО – 825014) – старі рахунки, які діятимуть до 11.09.2018 р.;

- відкриті на балансі Державної казначейської служби України (МФО – 899998) – нові рахунки, які діють з 02.07.2018р. (офіційний сайт www.treasury.gov.ua).

Головне управління Державної казначейської служби України у Львівській області інформує про закінчення 10 вересня 2018 року перехідного періоду, а саме: закриття старих (МФО – 825014) активних рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів області.

Враховуючи наведене, просимо всіх платників податків щодо сплати податків, зборів та інших платежів починаючи з 11 вересня 2018 року виключно на нові реквізити рахунків, відкриті на балансі Державної казначейської служби України (МФО 899998).

За додатковою інформацією можна звертайтесь у відділ фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Солонківської ОТГ за телефоном: +38 (032) 2271695. Також нові рахунки, які діють з 02.07.2018р., розміщено на сайті: http://solonkivska.gromada.org.ua/rekviziti-dlya-splati-podatkiv-ta-zboriv-po-solonkivskij-silskij-radi-1528273628/

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)