В Зубрі відбулось відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям

Дата: 24.09.2018 11:04

23 вересня, у селі Зубра відбулось відкриття майданчика зі штучним покриттям, облаштованого в рамках Обласної програми «Спортивний майданчик».

В урочистостях брали участь голова Солонківської ОТГ Віталій Ткачук, голова Пустомитівської районної ради Галина Гичка, голова Пустомитівської районної держадміністрації Ігор Хрунь, депутат Львівської обласної ради Мирослава Лісна, в.о. старости Зубрянського старостинського округу Андрій Бучок та мешканці і гості села.

У своїх виступах вони наголосили, що фізкультура і спорт – це головні носії здоров’я людини, що завдяки будівництву таких майданчиків вирішується питання масового залучення людей до активних занять спортом.

Чин освячення провів о.Олег Пігій. Церемонію відкриття завершили традиційним розрізанням символічної стрічки.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)