Міжнародний день Миру відзначили в дошкільній групі Поршнянського НВК

Миру хочуть добрі люди

І дорослі, і малі,

Прагнуть миру на Землі!

21 вересня 2018 року в Міжнародний день Миру в дошкільній групі Поршнянського НВК І-ІІ ст.. відбулася бесіда «Ми – за мир на Землі», під час якої діти разом з вихователем  Чорній Марією Миколаївною з’ясували, що мир потрібен усім. Приємно і радісно спілкуватися,  якщо діти  охоче дружать один з одним.. Мир потрібен в школі, в родині, на Україні, між державами-сусідами та на усій Землі, бо  дуже добре  жити  там, де є  любов, де панують  добрі стосунки.

Діти дізналися, що  білий  голуб – це символ миру,  і вони  щиро вірять, що  їх побажання  буде враховано.  Наші  малятка  хочуть, щоб  завжди додому поверталися  здоровими усі  татусі,  дідусі  і мамусі, тоді їх оченята  будуть  радісні та  щасливі, а уста завжди  усміхнені. З нетерпінням  очікуємо цієї миті.Фото без опису