На території нашої громади відбувся семінар "Комплексний підхід до енергоефективності в ОТГ"

Дата: 19.10.2018 10:38

Фото без опису18 жовтня в Зубрі відбувся семінар "Комплексний підхід до енергоефективності в ОТГ" за участі відомих експертів з енергоефективності. Організаторами заходу виступили Державне агенство енергоефективності та енергозбереження України, регіональне представництво Фонду ім.Фрідріха Еберта в Україні та ГО «Енергійна країна».

З вітальним словом до присутніх звернувся керуючий справами виконкому Солонківської ОТГ Сергій Філіповський та програмний директор ГО "Енергійна країна" Лілія Гринулевич.

Про впроваджені та заплановані заходи енергоефективності в нашій громаді розповів начальник відділу капітального будівництва, ЖКГ, транспорту та благоустрою Степан Комарницький, після чого слово взяли експерти з енергоефективності:
Вадим Литвин, керівник центру енергоефективності, ГО "Асоціація енергоаудиторів" (м. Київ) радив з чого почати у громаді.

Сергій Парасочка, експерт ГО "Експертна платформа з енергоефективності" (м. Полтава) презентував технічні та органзаційні інструменти впровадження проектів енергоефективності.

Інструментами підтримки з боку державної влади поділився з присутніми Павло Лукащук, начальник відділу Державного агенства енергоефективності та енергозбереження (м. Київ).

Юлія Ківас, голова правління ГС "Одеський регіональний енергетичний кластер" (м. Одеса) розповіла про фінансові механізми із залучення міжнародної матеріально-технічної допомоги до проектів енергоефективності громади

Після виступу спікерів підбили підсумки та обговорили перспективи та плани впровадження енергоефективних проектів та ініцітив.

Контакти спікерів:

Вадим Литвин, Керівник центру енергоефективності, ГО «Асоціація енергоаудиторів» (м. Київ)

066 4825181, 0674481855, vl@viliv.com.ua

Сергій Парасочка, експерт ГО «Експертна платформа з енергоефективності» (м. Полтава)

050 3277305, tecom.ps@gmail.com

Павло Лукащук, начальник відділу Державного агентства енергоефективності та енергозбереження України (м.Київ)

066 5533332, naer41@gmail.com

Юлія Кірвас, голова правління ГС «Одеський регіональний енергетичний кластер» (м. Одеса)

097 5841441, 0958463049, yuliya.kirvas@gmail.com