Осіння математика у дошкільнят Поршнянського НВК

Дата: 23.10.2018 12:27

Хіба можна вивчати цифри, коли сонечко зазирає у вікно і кличе надвір?

Тому 17 жовтня дошкільна група Поршнянського НВК на чолі з вихователькою Чорній Марією Миколаївною вирішили поєднати потрібне з приємним і взяли цифри на осінню прогулянку. Спочатку дітки зібрали 10 листочків, далі обрали цифру, яка подобається найбільше, і поклали на стілець стільки листочків, скільки показує цифра. Далі показали скільки пальців потрібно для кожної цифри. Під час фізкульт-хвилинки дітки запропонували обсипати один одного листям. Було дуже весело, смішно і листяно.

Під час повторення геометричних фігур діти склали з листя круг, та коли дітки намалювали каштанами на крузі очі і ротик  - вийшов справжній смайлик, який усміхався діткам. Після цього діти з вихователькою утворили круг ніжками, а  далі потягнулись руками до ніг – і вийшло сонечко. Здалося, що і сонечку на небі сподобався його портрет, і воно огорнуло діток своїм теплом. Так непомітно сплинув час і вже треба було повертатись до класу. Дітки пообіцяли сонечку, що коли буде тепло, вони обов’язково прийдуть з ним погуляти.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)