Начальника соціального відділу Солонківської ОТГ відзначили почесною грамотою

Дата: 31.10.2018 19:03

Фото без описуЗ нагоди Дня працівника соціальної сфери начальника соціального відділу сільської ради Солонківської ОТГ Лесю Богун відзначили почесною грамотою Пустомитівської районної державної адміністрації та районної ради за багаторічну сумлінну працю та добросовісне ставлення до своїх посадових обов’язків.
Ми радіємо, що такі працівники не лише виконують свої професійні обов’язки а й здійснюють місію добра, милосердя, а подекуди й порятунку. Вони завжди готові простягнути руку допомоги всім, хто цього потребує. Прийміть найщиріші вітання та вдячність за професіоналізм та побажання подальших успіхів і нових здобутків у роботі, міцного здоров’я, радості, миру і злагоди.