В бібліотеці Солонки відбулась історична година-читання «ЗУНР, провісниця держави України»

Дата: 01.11.2018 22:05

1 листопада минула 100-річниця з дня проголошення ЗУНР. В бібліотеці села Солонка відбулася історична година-читання «ЗУНР, провісниця держави України» та влаштована книжкова виставка.

Захід підготували і провели учасники художньої самодіяльності ансамбль «Крапелька» та «Перлина» Народного дому (художній керівник Олександра Солонинко).

В історично-літературній віршованій формі учасники заходу донесли присутнім важливість «1 листопада 1918 року», бо це частина нашої історії, якісної історії, хоч такої короткотривалої. Про цю дату завжди треба пам’ятати і нагадувати прийдешнім поколінням.

Завершили захід хвилиною мовчання та виконанням Гімну України.