У Поршнянському НВК пройшов урок-тренінг «Профілактика стоматологічних захворювань».

Дата: 14.11.2018 14:47

7 листопада 2018 року у Поршнянському НВК І-ІІ ст. пройшов урок-тренінг на тему «Профілактика стоматологічних захворювань». Дана подія відбулася за ініціативи випускників школи Кіпчінець Христини та                              Лісовського Андрія, котрі здобувають спеціальність «зубні гігієністи»  в Медичному коледжі «Монада» та під керівництвом  викладача Павлів Тетяни.

Гості разом з учнями навчилися правильно чистити зубки і виганяти мікробів-монстриків. Повторили коли та скільки хвилин треба чистити зуби, які продукти їм шкодять та приносять користь. Вправлялися у чищенні язичка та ясен. У практичних завданнях з задоволенням брали участь дошкільнята, учні та вчителі. Усім активним учасникам уроку-тренінгу гості підготували приємні подарунки.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)