Осінь в лісі

Дата: 21.11.2018 19:05

Красуня осінь – справжня чарівниця.

Милуємося із її краси:

Які веселі фарби, придивіться

Поклала осінь на гаї, ліси.

У сонячний осінній день 16 листопада дошкільнята Поршнянського НВК  не впізнали свій клас – вони потрапили немов у казковий ліс, та й самі, завдяки костюмам, ніби перетворились у мешканців цього казкового лісу.

За допомогою виховательки Чорній Марії Миколаївни дітки  підготували й показали батькам, вчителям та учням школи повчальну казочку про доброту і дружбу між лісовими звірятами. Їжачок, вовчик, козенята, ведмідь, білочки, навіть ворона, прийшли на допомогу заячій сім'ї, коли  зайчата були голодні.

Діти заспівали пісні про осінь та про дружбу. Яскраві костюми, гарні декорації та підтримка батьків  створили гарну родинну атмосферу. Юних артистів  глядачі підтримали дружними оплесками. Дебют вдався на славу!