Туристичний маршрут "Вишиваний шлях"

Дата: 26.11.2018 10:48

Фото без описуЧерез нашу громаду проходить  загальноукраїнський туристичний маршрут «Вишиваний шлях» ornamentway.com (повз с. Малечковичі по трасі Львів-Пустомити-Меденичі). Цілями якого є:

• Відкрити культуру й туристичний потенціал України українцям та всьому Світу

• Сприяти розвитку сільських територій
  • Сприяти залученню іноземних туристів в Україну
  • Популяризувати органічне сільське господарство
  • Популяризувати здоровий спосіб життя та активний туризм
  • Символічно з’єднати Україну

Проект має на меті покращити можливості для наступних видів бізнесу:

• Готелі, хостели, кемпінги
  • Пасажирські перевезення
  • Харчування
  • С/г продукція, дари природи
  • Прокат, ремонт та продаж велосипедного та туристичного спорядження
  • Продаж сувенірів
  • Мовні школи
  • Дегустації та майстер-класи
  • Музеї
  • Організація подій
  • Послуги гідів та туристичні фірми
  • Оздоровлення та спорт
  • Торгівля

Це сприятиме підвищенню зайнятості і добробуту місцевого населення, а значить і надходжень в місцевий бюджет. Вже багато зроблено в цьому напрямку, та зараз планується:

• Максимально наповнити сайт цікавими об’єктами та закладами інфраструктури по маршруту;
  • Промаркувати маршрут фізично;
  • Зробити його широко відомим, особливо для іноземних туристів.

Такий масштабний проект автори швидко можуть зробити тільки спільними зусиллями всіх громад, що розташовані безпосередньо на туристичному маршруті. Тому сподіваються на нашу допомогу і просять в першу чергу надати наступну інформацію:

• Контакти найкращого місцевого краєзнавця, історика, тощо, хто зможе надати вичерпну інформацію про місця, привабливі з точки зору краєзнавства, природної, культурної та історичної спадщини, природні і культурні пам’ятки, об’єкти художньої і пізнавальної цінності, вироби народних промислів і громадські ініціативи в вашому регіоні. А також про культурні і художні свята, галереї і магазини, де продаються вироби народної творчості, майстер-класи ремісників і умільців, музеї, виставки і т.п.
  • Контакти (сайт або телефон, адреса, e-mail) організацій чи приватних осіб, дотичних до сфери туризму: готелі, хостели, кемпінги, зелені садиби, заклади харчування, а також продуктові, туристичні та велосипедні магазини, тощо.
  • Контакти фермерських господарств, через які пролягає туристичний маршрут (докладно з маршрутом можна ознайомитись на нашому сайті: http://ornamentway.com/).

З презентацією проекту можна ознайомитись тут