Кількість історій сімейного радника зростає! Не мовчи-дій!

Дата: 27.11.2018 12:46

Продовжуємо інформувати про результати роботи нашого сімейного радника у м. Львові.

Цікавим, на нашу думку, є той факт що з 13 людей, які звертались за консультацією сімейного радника,  є 3 чоловіки.

Основними проблемними питаннями, з якими звертаються громадяни,  є: протидія домашньому насиллю, виплата заборгованостей по аліментах, визначення місця  проживання дітей при розлученні батьків.

Ось випадок одного з чоловіків, який звернувся з питанням, як діяти:

«Моя колишня дружина, після розлучення, забрала дитину та завезла її (вік дитини- 4.5 роки)  в село, де її виховують баба з дідом. До цього дитина відвідувала  садочок, займалась у розвиваючих гуртках, тобто, після розлучення дитину вирвали із звичного середовища, де дитина повноцінно розвивалась . Сама колишня дружина знімає квартиру у Львові, за 3 будинки від місця проживання колишнього чоловіка. В мене є всі можливості дати дитині виховання та повноцінний розвиток, відповідно до віку, але в цій ситуації, я не знаю як мені діяти.»

Надія Філінська-Іваньо порадила чоловіку подати до суду мирову угоду та роз`яснила, що для нього це як гарантія того, що на випадок порушення вимог мирової, це буде йому лише на користь в суді при визначення  місця проживання дитини.

Чоловік подякував за таку консультацію і був задоволений, тому що думав, якщо він напише мирову угоду, то вже не буде мати права звертатись до суду.

Зі слів очільника Львівської юстиції Тараса Греня, важливо говорити про проблему, якщо така є! Наші слова- це початок наших дій!

Ми і надалі інформуватимемо вас про результати роботи сімейного радника!