Міжнародний День захисту прав людини у Поршнянському НВК

Дата: 12.12.2018 15:27

Фото без опису10 грудня 2018 року в день прийняття декларації про права людини дітки дошкільної групи Поршнянського  НВК вирішили, що  саме час вивчити свої права.

На цьому занятті діти були за головних. Вони спробували себе в ролі доповідачів. Самі намагалися розповісти, яке їхнє право зображено на малюнку. З допомогою виховательки Чорній Марії Миколаївни міркували, чи кожне ж наведених прав виконується по відношенню до них. І як вони можуть допомогти в тому, щоб права інших виконувалися. Гріє душу те, що діти не робили різниці між людьми і дітьми різної національності, віри та кольору шкіри. А також виявили бажання дружити з дитиною з обмеженими можливостями, бо «їй може бути сумно, що з нею ніхто не бавиться», і «вона ж так само дитина і її любить мама і тато». Чудово, що в нас росте таке чуйне і дружелюбне покоління.