Учні Поршнянського НВК долучилися до флешмобу «Збережемо ялинку»

Дата: 29.12.2018 15:47

Учні Поршнянського НВК долучилися до флешмобу «Збережемо ялинку». У виконанні цього творчого та важливого екологічного заклику їм допомагали Панчишин Н.М., Критович Г.В. – вчителі трудового навчання, Чорній М.М. – вчитель образотворчого мистецтва та Копач Г.В. – вчитель початкових класів. Радує серце, що  діти  з радістю відгукнулись на цей заклик .  Ідеї виготовлення ялинок і їхнього декору сипались, наче сніг. Очі учнів спалахували вогником натхнення і робота кипіла без упину. В результаті клопіткої роботи в школі «виросли» альтернативні ялинки з підручних матеріалів: цукерок, лози, кольорового паперу, декоративного дощику, пластикових стаканів та макаронів, жолудів, шишок, каштанів…. Ці ялинки значно дорожчі, ніж зрубана ялинка з лісу, бо в неї вкладена власна праця і частинка душі.

Ми впевнені, що дана акція виконала свою виховну, екологічну і  творчу мету!   Живі ялинки будуть збережені!