У військовому містечку с. Солонка відбулись урочистості з нагоди Дня військової частини

Дата: 29.12.2018 17:26

Фото без описуСьогодні, 29 грудня, у військовому містечку села Солонка, в оновленому приміщенні  клубу радіотехнічної бригади повітряного командування «Захід» відбулися урочисті збори з нагоди відзначення чергової річниці від дня створення.

Привітали цінними подарунками, грамотами і подяками військовослужбовців, працівників Збройних Сил України гості свята голова Пустомитівської районної державної адміністрації Ігор Хрунь, заступник голови районної ради Іван Мудрий, голова сільської ради Солонківської ОТГ Віталій Ткачук.

Святковий  настрій для військовослужбовців створювали артисти-аматори художньої самодіяльності Народних домів нашої громади. Лунали колядки, вірші, гуморески, які створили атмосферу Різдвяного чуда та подарували усім масу позитивних емоцій та прекрасний настрій.