Відбулась першість Солонківської ДЮСШ із стрільби з лука

Дата: 29.12.2018 21:36

29 грудня, у новому лучному тирі ОЗЗСО I-III ст. ім. Героя України М.Паньківа Солонківської сільської ради була проведена першість Солонківської ДЮСШ з стрільби з лука.
Організатором змагань є директор Солонківської ДЮСШ Володимир Окопний спільно з тренером з стрільби з лука Тетяною Івашко.
Нагородити юних спортсменів завітали голова сільської ради Солонківської об’єднаної територіальної громади Віталій Ткачук, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Солонківської ОТГ Віталія Середа, директор ОЗЗСО села Солонка Володимир Кіт.
Діти були нагородженні грамотами, медалями та солодкими призами. Загалом усі учасники заходу не залишилися без подарунків.

Призові місця
Старша група:
1 місце- Дума Вікторія
2 місце - Шипка Андріана
3 місце - Світий Назар
Молодша група:
1 місце - Ливчук Михайло
2 місце - Матвіїв Вікторія
3 місце - Світа Марічка
Вітаємо наших учнів з гарними результатами і бажаємо займати ще не одне призове місце.