Ігор Богдан та Володимир Окілко колядували разом із Солонківською об’єднаною територіальною громадою

Дата: 14.01.2019 15:04

Святкування Старого Нового року для Солонківської об’єднаної територіальної громади увінчалося концертом «Колядуймо разом» -за участі заслуженого артиста України Ігоря Богдана та учасника проекту «Голос країни» Володимира Окілко у приміщенні Народного дому села Солонка.

Святкова концертна програма, яка тривала понад дві години, подарувала усім незабутні пісенні враження. Зал Народного дому був переповнений бажаючими провести свій час в такій святковій атмосфері.

Присутні дякували артистам бурхливими оплесками за українські колядки. «Враження від цього концерту просто неймовірні, відчувалась справжня різдвяна радість» - ділиться емоціями пані Ірина.

По завершенні концерту на усіх охочих чекав емоційно насичений вечір - звучала жива музика, звідусіль пахло ароматним гарячим вином та різдвяними смаколиками.

Фотозвіт зі свята можна переглянути тут